TODAY POTTERY
تصویر برگزیده
Brian Rochefort
B. 1985, Lincoln, Rhode Island • Lives and works in Los Angeles
گزارش ویژه
تازه های نشر
Carve Your Clay
فراخوان دریافت مقاله
سایت سفال امروز در نظر دارد به درج مقالات عمومی و تخصصی اعضای سایت بپردازد. از این رو از هنرمندان عزیز سفالگر دعوت می‌شود مقالات خود را در زمینه‌های مختلف به نشانی زیر ارسال کنند تا پس از داوری و تایید، به نام خودشان در سایت درج شود. در صورتی که مقاله ترجمه‌ است، حتما اصل مقاله یا نشانی سایتی را که مقاله از آن گرفته شده است،‌ به همراه مقاله ارسال کنید. بدیهی است ارسال تصاویر یا طرحهای مرتبط با مقالات‏‏‏‎ به درک بهتر و جذابیت آنها کمک شایانی خواهد کرد.
articles[at]todaypottery[dot]com
​با حکم مدیرکل هنرهای تجسمی صورت گرفت
انتصاب اعضای شورای سیاستگذاری و دبیر یازدهمین دوسالانۀ ملی سرامیک ایران
مدیرکل هنرهای تجسمی و رئیس شورای سیاستگذاری دوسالانۀ ملی سرامیک ایران، در احکام جداگانه‌ای اعضای شورای سیاستگذاری یازدهمین دوسالانه سرامیک ایران را تعیین کرد.
تهران
به گزارش سفال امروز، هادی مظفری در احکامی منیژه آرمین، کورش آریش، صادق باقری، رجحانه حسینی و فرزاد فرجی را به‌عنوان اعضای شورای سیاستگذاری این دوسالانه را منصوب کرد.
همچنین در حکم جداگانه‌ای هیربد همت‌آزاد به‌عنوان دبیر این دوره از دوسالانه تعیین شده است.
انجمن هنرمندان سفالگر ایران با حمایت اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری موسسۀ توسعۀ هنرهای تجسمی معاصر، یازدهمین دوسالانۀ ملی سرامیک ایران را به مدت یک ماه، در پاییز 1399 در تهران برگزار خواهد کرد.
کد: Tpn-9903-2702
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۷ خرداد
بازدید: 511 بار


All rights reserved © 2021
طراحی و پیاده‌سازی: شرکت شبکه‌گستر موج