TODAY POTTERY
تصویر برگزیده
Brian Rochefort
B. 1985, Lincoln, Rhode Island • Lives and works in Los Angeles
گزارش ویژه
تازه های نشر
Carve Your Clay
فراخوان دریافت مقاله
سایت سفال امروز در نظر دارد به درج مقالات عمومی و تخصصی اعضای سایت بپردازد. از این رو از هنرمندان عزیز سفالگر دعوت می‌شود مقالات خود را در زمینه‌های مختلف به نشانی زیر ارسال کنند تا پس از داوری و تایید، به نام خودشان در سایت درج شود. در صورتی که مقاله ترجمه‌ است، حتما اصل مقاله یا نشانی سایتی را که مقاله از آن گرفته شده است،‌ به همراه مقاله ارسال کنید. بدیهی است ارسال تصاویر یا طرحهای مرتبط با مقالات‏‏‏‎ به درک بهتر و جذابیت آنها کمک شایانی خواهد کرد.
articles[at]todaypottery[dot]com
مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد:
لغو مراسم افتتاحیه یازدهمین دوسالانه سرامیک
مرکز هنرهای تجسمی در فعالیت‌های خود تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کروناست.
تهران
مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با هنرآنلاین با اعلام این مطلب افزود: سلامتی مردم مهم‌تر از برگزاری افتتاحیه دوسالانه سرامیک است.
هادی مظفری گفت: پس از ۹ سال اقدام به برگزاری دوسالانه سرامیک کرده‌ایم اما شرایط بحرانی شیوع کرونا باعث شد با وجود برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌هایی که در یک سال گذشته انجام شده بود، مراسم افتتاحیه این برنامه لغو شود.
وی ادامه داد: شکل‌گیری این دوسالانه کاری بسیار سخت و جدی بود و تعداد زیادی از هنرمندان شهرستانی که در روزهای گذشته آثار خود را به فرهنگسرای نیاوران آورده بودند، در تهران مانده بودند تا بتوانند در مراسم افتتاحیه شرکت کنند، با این‌ حال به دلیل رعایت حال مردم عزیز کشورمان افتتاحیه دوسالانه سرامیک را لغو کردیم.
این مقام مسئول تصریح کرد: همه ما تلاش می‌کنیم نکات لازم را رعایت کنیم تا برنامه‌هایی که تدارک دیده شده است را به گونه‌ای اجرا کنیم که در عین ارائه آثار هنری، حضور گسترده مردم باعث شیوع بیشتر بیماری نشود.
کد: Tpn-9908-1201
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ آبان
بازدید: 233 بار


All rights reserved © 2021
طراحی و پیاده‌سازی: شرکت شبکه‌گستر موج